Naše stránky používají cookies, abychom mohli průběžně zlepšovat naši webovou prezentaci. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde.

+420 773 149 361 Po-Pá: 8:00 - 16:00

Anka cat 20 kg

Anka cat 20 kg
Potrava, kromě jiných přísad, je složena z vysoce kvalitních druhů kuřecích proteinů a tuků.Zajišťuje vyrovnanou výživu se snadnou stravitelností a zažíváním, ideální pro stavbu těla a zároveň spokojenost z jídla.Složení. drůbeží moučka, pšenice, kukuřice,drůbeží tuk, drůbeží maso, sušené pivovarské kvasnice, chlorid sodný, vitamíny A, D3, E, C, síran...
Více o produktu
Vaše cena 1 450 Kč
Cena je vč. DPH
Dodání do 7 dní

Produktové číslo AN002
Výrobce Akvamex

V případě dotazů jsme Vám k dispozici na tel:

+420 773 149 361
Odeslat e-mailem
Přidat k oblíbeným

Stiskněte klávesovou zkratku CTRL+D pro uložení stránky do záložek.

Informace o produktu

Potrava, kromě jiných přísad, je složena z vysoce kvalitních druhů kuřecích proteinů a tuků.Zajišťuje vyrovnanou výživu se snadnou stravitelností a zažíváním, ideální pro stavbu těla a zároveň spokojenost z jídla.

Složení. drůbeží moučka, pšenice, kukuřice,drůbeží tuk, drůbeží maso, sušené pivovarské kvasnice, chlorid sodný, vitamíny A, D3, E, C, síran měďnatý monohydrát, seleničitan sodný protein 32% tuk 13% vlhkost 10%

Při objednávce nad 999,- Kč a hmotnosti zásilky do 30 kg, je doprava ZDARMA !!! ( platí pro zásilkovnu a kurýrní službu, neplatí pro nadrozměrnou přepravu)
U České pošty je doprava ZDARMA při objednávce nad 1800,- Kč.
U zboží s označením "DOPRAVA ZDARMA" , nebude účtována doprava u jakékoliv objednávky.
U nadrozměrných zásilek: cena přepravy od 300,- Kč a je účtována podle hmotnosti zásilky, při hodnotě objednávky nad 12000,- kč je Zdarma !!!