Naše stránky používají cookies, abychom mohli průběžně zlepšovat naši webovou prezentaci. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde.

+420 773 149 361 Po-Pá: 8:00 - 16:00

Hlodavci

Hlodavci
Tato kniha z edice Robimaus Vás podrobně seznámí s nejčastěji chovanými druhy hlodavců. Naleznete v ní obecné informace o chovu hlodavců, ale i specializovanou část věnovanou podrobnému popisu jednotlivých druhů. Hlodavci jsou mezi chovateli velmi oblíbená zvířata. Ovšem až tato publikace přehledně seznamuje s nejčastěji chovanými druhy. Kniha je...
Více o produktu
Vaše cena 317 Kč
Cena je vč. DPH
Dodání 5-7 dní

Produktové číslo K-670
Výrobce Akvamex

V případě dotazů jsme Vám k dispozici na tel:

+420 773 149 361
Odeslat e-mailem
Přidat k oblíbeným

Stiskněte klávesovou zkratku CTRL+D pro uložení stránky do záložek.

Informace o produktu

Tato kniha z edice Robimaus Vás podrobně seznámí s nejčastěji chovanými druhy hlodavců. Naleznete v ní obecné informace o chovu hlodavců, ale i specializovanou část věnovanou podrobnému popisu jednotlivých druhů.

Hlodavci jsou mezi chovateli velmi oblíbená zvířata. Ovšem až tato publikace přehledně seznamuje s nejčastěji chovanými druhy. Kniha je řazena do dvou částí - obecná část se věnuje nákupu hlodavce, jeho chovu a rozmnožování, potravě, manipulaci, veterinární péči, ochočování, atd. Druhá část je specializovaná a seznamuje se 17 čeleděmi hlodavců. U každé čeledi jsou uvedeny jednotlivé druhy. Najdete zde mnoho fotografií a podrobných informací o rozšíření, biotopu, potravě, chovu a rozmnožování všech popsaných druhů.

Kniha představuje 17 čeledí hlodavců. Jednotlivé druhy jsou zde zařazeny v těcho čeledích:

Veverkovití
Bobrovití
Tarblíkovití
Křečkovití
Hrabošovití
Myšovití
Noháčovití
Gundiovití
Plchovití
Dikobrazovití
Činčilovití
Morčatovití
Kapybarovití
Agutiovití
Hutiovití
Nutriovití

Doprava při celkovém odběru nad 800 Kč ZDARMA s hmotností do 30 kg. U objednávky pod 800 Kč je poštovné 100 Kč.