Naše stránky používají cookies, abychom mohli průběžně zlepšovat naši webovou prezentaci. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde.

+420 773 149 361 Po-Pá: 8:00 - 16:00

Kmen plovoucí malý

Kmen plovoucí  malý
Tento produkt není možné koupit.
Poskytuje bezpečí, pohodlí a snižuje stres akvarijních živočichů. Zatížená spodní strana poskytne mlokům, žábám nebo hrouzkům možnost lézt po vrchní části aniž by se kmen přetočil. Můžete pozorovat obyvatele akvária jak spí, hrají si, jedí nebo kladou jikry uvnitř kmene. Nový akvarijní plovoucí kmen od Zoo Medu je perfektní interaktivní část plovoucího...
Více o produktu
Vaše cena 261 Kč
Cena je vč. DPH

Produktové číslo 181-FA10E
Výrobce Akvamex

V případě dotazů jsme Vám k dispozici na tel:

+420 773 149 361
Odeslat e-mailem
Přidat k oblíbeným

Stiskněte klávesovou zkratku CTRL+D pro uložení stránky do záložek.

Informace o produktu

Poskytuje bezpečí, pohodlí a snižuje stres akvarijních živočichů.
Zatížená spodní strana poskytne mlokům, žábám nebo hrouzkům možnost lézt po vrchní části aniž by se kmen přetočil. Můžete pozorovat obyvatele akvária jak spí, hrají si, jedí nebo kladou jikry uvnitř kmene. Nový akvarijní plovoucí kmen od Zoo Medu je perfektní interaktivní část plovoucího akvarijního vybavení, které poskytuje rybám, žábám, mlokům, hrouzkům apod. místo pro spaní, hraní, krmení nebo kladení jiker. Zatížená spodní strana ochrání před náhodným přetočením kmene a má praktický otvor pro krmení na horní části kmene.

Rozměry 15x8x8 cm.

Při objednávce nad 999,- Kč a hmotnosti zásilky do 30 kg, je doprava ZDARMA !!! ( platí pro zásilkovnu a kurýrní službu, neplatí pro nadrozměrnou přepravu)
U České pošty je doprava ZDARMA při objednávce nad 1800,- Kč.
U zboží s označením "DOPRAVA ZDARMA" , nebude účtována doprava u jakékoliv objednávky.
U nadrozměrných zásilek: cena přepravy od 300,- Kč a je účtována podle hmotnosti zásilky, při hodnotě objednávky nad 12000,- kč je Zdarma !!!