Naše stránky používají cookies, abychom mohli průběžně zlepšovat naši webovou prezentaci. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde.

+420 773 149 361 Po-Pá: 8:00 - 16:00

Mastery Adult esential maintenance 3 kg

Mastery Adult esential maintenance 3 kg
Tento produkt není možné koupit.
Nová řada krmiv Mastery.GB IE Mastery protection concept - krmivo pro dospělé psy s běžnou aktivitou. Optimální kondice - Zdravá kůže - Lesklá srst a silné zdravé zuby.· malá plemena od 12 měsíců do 11 let· střední plemena od 14 měsíců do 10 let· velká plemena od 16 měsíců do 9 let· obří plemena od 16 měsíců do 8 letSložení: Sušené kuřecí a krůtí maso,...
Více o produktu
Vaše cena 480 Kč
Cena je vč. DPH

Produktové číslo MAS005
Výrobce Akvamex

V případě dotazů jsme Vám k dispozici na tel:

+420 773 149 361
Odeslat e-mailem
Přidat k oblíbeným

Stiskněte klávesovou zkratku CTRL+D pro uložení stránky do záložek.

Informace o produktu

Nová řada krmiv Mastery.
GB IE Mastery protection concept - krmivo pro dospělé psy s běžnou aktivitou. Optimální kondice - Zdravá kůže - Lesklá srst a silné zdravé zuby.
· malá plemena od 12 měsíců do 11 let
· střední plemena od 14 měsíců do 10 let
· velká plemena od 16 měsíců do 9 let
· obří plemena od 16 měsíců do 8 let

Složení: Sušené kuřecí a krůtí maso, obiloviny, živočišný tuk, rostlinná vláknina, luštěniny, kukuřičné proteiny, mořská sůl, lněné semínko, fructo-oligosacharidy, vitaminy, minerály a stopové prvky, antioxidanty a EC přísady
Deklarované jakostní znaky: Dusíkaté látky 28 %, Tuk 20 %, Popeloviny 7 %, Vláknina 2,5 %, Vlhkost 8 %, Vápník 1,3 %, Fosfor 1 %, poměr CA / P 1,3
Vitaminy na kg: A 11,000 IU; D3 1,100 IU; E 110 mg; alfa-tokoferol
Stopové prvky na kg: Síran měďnatý 12 mg
Skladování: krmivo skladujte na suchém místě, při teplotě menší než 30°C, po otevření a použití pečlivě uzavřete. Datum spotřeby a datum výroby jsou uvedeny na zadní straně obalu. Při dodržení skladovacích podmínek, zaručujeme uvedené obsahy vitamínů až do uvedeného data spotřeby.
Návod ke krmení: kompletní krmivo podávejte suché, musí být zajištěn stálý přístup k čerstvé vodě, denní krmnou dávku rozdělte do dvou porcí ( ráno a večer ) podle doporučených krmných dávek uvedených v tabulce. Tato navrhovaná množství krmiva lze měnit v závislosti na venkovní teplotě, aktivitě a temperamentu vašeho psa. Koncentrovaná energie v krmivu a jeho vysoká stravitelnost umožňuje podávat malou denní krmnou dávku, která respektuje velikost psího žaludku.
Při objednávce nad 999,- Kč a hmotnosti zásilky do 30 kg, je doprava ZDARMA !!! ( platí pro zásilkovnu a kurýrní službu, neplatí pro nadrozměrnou přepravu)
U České pošty je doprava ZDARMA při objednávce nad 1800,- Kč.
U zboží s označením "DOPRAVA ZDARMA" , nebude účtována doprava u jakékoliv objednávky.
U nadrozměrných zásilek: cena přepravy od 300,- Kč a je účtována podle hmotnosti zásilky, při hodnotě objednávky nad 12000,- kč je Zdarma !!!