Naše stránky používají cookies, abychom mohli průběžně zlepšovat naši webovou prezentaci. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde.

+420 773 149 361 Po-Pá: 8:00 - 16:00

Mastery Cat Adult Select with Salmon 3 kg

Mastery Cat Adult Select with Salmon 3 kg
Tento produkt není možné koupit.
Dospělá kočka / náročná a citlivá Vaše kočka je labužník, který ocení jak chuť, tak vůni. Ryby, zvláště pak losos, a maso i tuky v kvalitě odpovídající lidské spotřebě, zaručují tomuto krmivu výjimečnou chutnost a lákavost. Všechny složky jsou skvěle stravitelné a díky obsahu vlákniny a frukto-oligosacharidů je toto krmivo pro trávicí ústrojí vaší...
Více o produktu
Vaše cena 759 Kč
Cena je vč. DPH

Produktové číslo MASC005
Výrobce Akvamex

V případě dotazů jsme Vám k dispozici na tel:

+420 773 149 361
Odeslat e-mailem
Přidat k oblíbeným

Stiskněte klávesovou zkratku CTRL+D pro uložení stránky do záložek.

Informace o produktu

Dospělá kočka / náročná a citlivá
Vaše kočka je labužník, který ocení jak chuť, tak vůni. Ryby, zvláště pak losos, a maso i tuky v kvalitě odpovídající lidské spotřebě, zaručují tomuto krmivu výjimečnou chutnost a lákavost.

Všechny složky jsou skvěle stravitelné a díky obsahu vlákniny a frukto-oligosacharidů je toto krmivo pro trávicí ústrojí vaší kočky naprosto bezpečné.
Díky přídavku některých minerálů, metioninu a sníženému obsahu fosforu a hořčíku toto krmivo omezuje riziko tvorby močových kamenů a zajišťuje tedy bezproblémovou funkci močového ústrojí vaší citlivé kočky.
Při objednávce nad 999,- Kč a hmotnosti zásilky do 30 kg, je doprava ZDARMA !!! ( platí pro zásilkovnu a kurýrní službu, neplatí pro nadrozměrnou přepravu)
U České pošty je doprava ZDARMA při objednávce nad 1800,- Kč.
U zboží s označením "DOPRAVA ZDARMA" , nebude účtována doprava u jakékoliv objednávky.
U nadrozměrných zásilek: cena přepravy od 300,- Kč a je účtována podle hmotnosti zásilky, při hodnotě objednávky nad 12000,- kč je Zdarma !!!