Naše stránky používají cookies, abychom mohli průběžně zlepšovat naši webovou prezentaci. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde.

+420 773 149 361 Po-Pá: 8:00 - 16:00

Mastery Cat Senior Longevity 3 kg

Mastery Cat Senior Longevity 3 kg
Tento produkt není možné koupit.
Starší kočka od 12 let stáří / dlouhověkost Snížený obsah minerálů, zvláště pak fosforu a hořčíku, stejně tak jako úprava pH moči, omezují riziko vzniku ledvinových a močových kamínků a zaručují vaší kočce dokonale zdravé ledviny. Vysoce kvalitní tuky poskytují dostatečnou a optimální dávku esenciálních mastných kyselin (omega 3 a omega 6), které...
Více o produktu
Vaše cena 699 Kč
Cena je vč. DPH

Produktové číslo MASC006
Výrobce Akvamex

V případě dotazů jsme Vám k dispozici na tel:

+420 773 149 361
Odeslat e-mailem
Přidat k oblíbeným

Stiskněte klávesovou zkratku CTRL+D pro uložení stránky do záložek.

Informace o produktu

Starší kočka od 12 let stáří / dlouhověkost
Snížený obsah minerálů, zvláště pak fosforu a hořčíku, stejně tak jako úprava pH moči, omezují riziko vzniku ledvinových a močových kamínků a zaručují vaší kočce dokonale zdravé ledviny.

Vysoce kvalitní tuky poskytují dostatečnou a optimální dávku esenciálních mastných kyselin (omega 3 a omega 6), které podporují imunitní systém organismu.
V tomto krmivu je dokonale vyvážený poměr mezi bílkovinami a tuky a zvýšený obsah vitamínu E (vázaného na selen), které pomáhají bojovat proti stárnutí buněk a tak vaši kočku chrání po celý její dlouhý život.
Při objednávce nad 999,- Kč a hmotnosti zásilky do 30 kg, je doprava ZDARMA !!! ( platí pro zásilkovnu a kurýrní službu, neplatí pro nadrozměrnou přepravu)
U České pošty je doprava ZDARMA při objednávce nad 1800,- Kč.
U zboží s označením "DOPRAVA ZDARMA" , nebude účtována doprava u jakékoliv objednávky.
U nadrozměrných zásilek: cena přepravy od 300,- Kč a je účtována podle hmotnosti zásilky, při hodnotě objednávky nad 12000,- kč je Zdarma !!!