Naše stránky používají cookies, abychom mohli průběžně zlepšovat naši webovou prezentaci. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde.

+420 773 149 361 Po-Pá: 8:00 - 16:00
Doprava zdarma

Mastery junior second Age 13,5 kg

Mastery junior  second Age 13,5 kg
Tento produkt není možné koupit.
Nová řada krmiv Mastery.GB IE Mastery protection concept - krmivo pro mladé psy na konci růstového období. Vývin osvalení - Ochrana imunity při vývoji - Rozvoj smyslových orgánů.· malá plemena od 5 měsíců do 12 měsíců· střední plemena od 6 měsíců do 14 měsíců· velká plemena od 7 měsíců do 16 měsíců· obří plemena od 8 měsíců do 18 měsícůSložení: Sušené...
Více o produktu
Vaše cena 1 850 Kč
Cena je vč. DPH

Produktové číslo MAS004
Výrobce Akvamex

V případě dotazů jsme Vám k dispozici na tel:

+420 773 149 361
Odeslat e-mailem
Přidat k oblíbeným

Stiskněte klávesovou zkratku CTRL+D pro uložení stránky do záložek.

Informace o produktu

Nová řada krmiv Mastery.
GB IE Mastery protection concept - krmivo pro mladé psy na konci růstového období. Vývin osvalení - Ochrana imunity při vývoji - Rozvoj smyslových orgánů.
· malá plemena od 5 měsíců do 12 měsíců
· střední plemena od 6 měsíců do 14 měsíců
· velká plemena od 7 měsíců do 16 měsíců
· obří plemena od 8 měsíců do 18 měsíců

Složení: Sušené kuřecí a krůtí maso, obiloviny, živočišné tuky, luštěniny, kukuřičné proteiny, rostlinná vláknina, lněné semínko, mořská sůl, fructo-oligosacharidy, vitaminy, minerály a stopové prvky, antioxidanty a EC přísady.
Deklarované jakostní znaky: Dusíkaté látky 30 %, Tuk 21 %, Popeloviny 7 %, Vláknina 2,5 %, Vlhkost 8 %, Vápník 1,2 %, Fosfor 0,9 %, poměr CA / P 1,33
Vitaminy na kg: A 11,000 IU; D3 1,100 IU; E 110 mg; alfa-tokoferol
Stopové prvky na kg: Síran měďnatý 12 mg
Skladování: krmivo skladujte na suchém místě, při teplotě menší než 30°C, po otevření a použití pečlivě uzavřete. Datum spotřeby a datum výroby jsou uvedeny na zadní straně obalu. Při dodržení skladovacích podmínek,
zaručujeme uvedené obsahy vitamínů až do uvedeného data spotřeby.
Návod ke krmení: kompletní krmivo podávejte suché, musí být zajištěn stálý přístup k čerstvé vodě, denní krmnou dávku rozdělte do dvou porcí ( ráno a večer ) podle doporučených krmných dávek uvedených v tabulce. Tato navrhovaná množství krmiva lze měnit v závislosti na venkovní teplotě, aktivitě a temperamentu vašeho psa. Koncentrovaná energie v krmivu a jeho vysoká stravitelnost umožňuje podávat malou denní krmnou dávku, která respektuje velikost psího žaludku.
Při objednávce nad 999,- Kč a hmotnosti zásilky do 30 kg, je doprava ZDARMA !!! ( platí pro zásilkovnu a kurýrní službu, neplatí pro nadrozměrnou přepravu)
U České pošty je doprava ZDARMA při objednávce nad 1800,- Kč.
U zboží s označením "DOPRAVA ZDARMA" , nebude účtována doprava u jakékoliv objednávky.
U nadrozměrných zásilek: cena přepravy od 300,- Kč a je účtována podle hmotnosti zásilky, při hodnotě objednávky nad 12000,- kč je Zdarma !!!