Nerostou Vám rostlinky v akvariu? 

Neprospívá  akvarium podle Vašich představ?

Nedaří se Vám odstranit řasy z akvaria?

Potřebujete pomoc se založením akvaria?

Potřebujete údržbu Vašeho akvaria?

 

 

Kontaktujte naše odborníky, rádi Vám poradíme. Využijte osobní konzultace Zdarma na naší prodejně v Chrudimi !!

 

Objednejte se na osobní konzultaci přímo na našem obchodě, uděláme si na Vás čas a projdeme s Vámi základní parametry Vašeho akvaria. Zeptáme se Vás jak se o akvarium staráte, jak hnojíte rostlinky, jak svítíte v akvariu atd.    Poradíme Vám, jak se co nejlépe o akvarium starat, vyřešíme   problémy ve vašem akvariu, provedeme orientační otestování vody z vašeho akvaria, nebo profesionání otestování vody v akreditované laboratoři. 

 

Naši odbornící zacílí na konkrétní problém, který máte va vašem akvariu, nedoporučíme Vám žádné zbytečnosti, které vaše akvarium nepotřebuje. Našim heslem je spokojenost našich zákazníků a podle toho máme ke každému zákazníkovi individuální přístup dle jeho přání a potřeb.

 

Neváhejte nás kontaktovat, vše rádi probereme a najdeme s Vámi společné řešení, aby vaše akvarium řádně prosperovalo. Není vše tak složíté jak vypadá, někdy stačí dodržet pouze  pár dobrých odborných rad, a ty Vám rádi poskytneme.

 

 

 

Jak na to?

 

 

1.  Osobní návštěva na prodejně v Chrudimi

 

 • zavolejte nám na telefonní číslo 724106829 a objednajte se na konzultaci, domluvíme s Vámi přesný termín  a čas
 • až půjdete k nám na konzultaci, vemte sebou vodu z Vašeho akvaria
 • připravte se na konzultaci s námi - rádi Vám dopředu pošleme na vyplnění dotazník, kde nám odpovíte na otázky ohledně péče o vaše akvarium. Po vyplnění nám ho pošlete zpět a my budeme již částečně připraveni než k nám přijdete.
 • můžete nám poslat i fotografie, které nám také hodně napoví

 

 

2.  Konzultace na dálku

 

 • kontaktujte nás mailem na info@akvamex.cz nebo zavolejte  na telefonní číslo 724106829 a sdělte nám svůj problém v akvariu
 • pošleme Vám mailem  na vyplnění dotazník, kde nám odpovíte na otázky ohledně péče o vaše akvarium. Po vyplnění nám ho pošlete zpět spolu s fotografiemi Vašeho akvaria, kde bude vidět problém, který s námi chcete řešit
 • zaslaný dotazník a fotografie si prostudujeme, a budeme Vás telefonicky kontaktovat, abychom se pokusili Váš problém v akvariu vyřešit
 • v případě potřeby budeme chtít rozbor vody, který dokáže hodně napovedět, jaký je problém v akvariu
 • je možné využít i námi nabízené profesionální testování vody akreditovanou laboratoří, které je velmi přesné a hodně napoví, rádi Vám i poradíme s případným výběrem, jaký test udělat, každý problém v akvariu vyžaduje různá měření hodnot

 

 

3. Založení a údržba akvarií

 

Potřebujete pomoc s výběrem akvaria či akvarijního kompletu? 

 • Přijeďte k nám na prodejnu do Chrudimi - zde Vám rádi  poradíme a vybereme s Vámi vhodné akvarium pro Vás.  Sdělíte nám své představy a my Vám doporučíme vše, co budete potřebovat.
 • Nejste z Chrudimi?  Pak nám napište na info@akvamex.cz, sdělte nám Vaši představu o zařízení a velikosti akvaria, popřípadně vybraný typ akvaria, a my Vám sestavíme nabídku přímo na míru.

 

Potřebujete pomoc s realizací akvaria?

 • Přijeďte k nám na prodejnu do Chrudimi - rádi poradíme s výběrem a domluvíme se narealizaci přímo u Vás doma.  Jakmile bude vše připraveno, přijedeme přímo k Vám, založíme akvarium a vše Vám podrobně vysvětlíme ohledně provozu a údržby akvaria.
 • Nejste z Chrudimi?  - pak nám napište na info@akvamex.cz, sdělte nám Vaši představu o zařízení a velikosti akvaria, popřípadně vybraný typ akvaria. My Vám sestavíme nabídku  včetně narealizace u Vás. Jakmile bude vše připraveno, přijedeme přímo k Vám, založíme akvarium a vše Vám podrobně vysvětlíme ohledně provozu a údržby akvaria.

 

 

Nemáte čas na údržbu akvaria, rádi se o Vaše akvarrium postaráme..

 • Přijeďte k nám na prodejnu do Chrudimi, nebo nám zavolejte či napište na info@akvamex.cz  - sdělte nám Vaši představu, my Vám nabídneme podmínky pro údržbu, budete-li souhlasit, můžeme so do toho ihned pustit. Jedinou podmínkou je vzdálenost od naší centrály v Chrudimi cca do 50 km.

 

Jak údržba probíhá:

 1. Seznámíme se s Vaším akvariem
 2. Navrhneme prvotní revitalizaci Vašeho akvaria s ohledem na aktuální stav
 3. Podle zařízení akvaria Vám navrhneme plán údržby ( pravidelné interval údržby). Plán údržby se liší podle toho, jak je akvarium zařízené, jak často potřebuje ídržbu, co jste si schopni udělat sami a co buddeme dělat my
 4. Pak již domluvíme drobnosti  ohledně samotné údržby a  přístup k akvariu. Je prosím třeba se trošku přizpůsobit naším možnostem, údržby probíhají pouze v pracovní dny.
 5. Po veškeré domluvě se pustíme do práce a budeme se snažit, aby Vaše akvarium vypadalo co nejlépe.