Neprosperuje Vaše akvarium? Nabízíme rady, realizaci a údržbu.

Nerostou Vám rostlinky v akvariu?
Neprospívá akvarium podle Vašich představ?
Nedaří se Vám odstranit řasy z akvaria?
Potřebujete pomoc se založením akvaria?
Potřebujete údržbu Vašeho akvaria?
Kontaktujte naše odborníky, rádi Vám poradíme. Využijte osobní konzultace Zdarma na naší prodejně v Chrudimi !!
Objednejte se na osobní konzultaci přímo na našem obchodě, uděláme si na Vás čas a projdeme s Vámi základní parametry Vašeho akvaria. Zeptáme se Vás jak se o akvarium staráte, jak hnojíte rostlinky, jak svítíte v akvariu atd. Poradíme Vám, jak se co nejlépe o akvarium starat, vyřešíme problémy ve vašem akvariu, provedeme orientační otestování vody z vašeho akvaria, nebo profesionání otestování vody v akreditované laboratoři.
Naši odbornící zacílí na konkrétní problém, který máte va vašem akvariu, nedoporučíme Vám žádné zbytečnosti, které vaše akvarium nepotřebuje. Našim heslem je spokojenost našich zákazníků a podle toho máme ke každému zákazníkovi individuální přístup dle jeho přání a potřeb.
Neváhejte nás kontaktovat, vše rádi probereme a najdeme s Vámi společné řešení, aby vaše akvarium řádně prosperovalo. Není vše tak složíté jak vypadá, někdy stačí dodržet pouze pár dobrých odborných rad, a ty Vám rádi poskytneme.
Jak na to?
1. Osobní návštěva na prodejně v Chrudimi
- zavolejte nám na telefonní číslo 724106829 a objednajte se na konzultaci, domluvíme s Vámi přesný termín a čas
- až půjdete k nám na konzultaci, vemte sebou vodu z Vašeho akvaria
- připravte se na konzultaci s námi - rádi Vám dopředu pošleme na vyplnění dotazník, kde nám odpovíte na otázky ohledně péče o vaše akvarium. Po vyplnění nám ho pošlete zpět a my budeme již částečně připraveni než k nám přijdete.
- můžete nám poslat i fotografie, které nám také hodně napoví
2. Konzultace na dálku
- kontaktujte nás mailem na info@akvamex.cz nebo zavolejte na telefonní číslo 724106829 a sdělte nám svůj problém v akvariu
- pošleme Vám mailem na vyplnění dotazník, kde nám odpovíte na otázky ohledně péče o vaše akvarium. Po vyplnění nám ho pošlete zpět spolu s fotografiemi Vašeho akvaria, kde bude vidět problém, který s námi chcete řešit
- zaslaný dotazník a fotografie si prostudujeme, a budeme Vás telefonicky kontaktovat, abychom se pokusili Váš problém v akvariu vyřešit
- v případě potřeby budeme chtít rozbor vody, který dokáže hodně napovedět, jaký je problém v akvariu
- je možné využít i námi nabízené profesionální testování vody akreditovanou laboratoří, které je velmi přesné a hodně napoví, rádi Vám i poradíme s případným výběrem, jaký test udělat, každý problém v akvariu vyžaduje různá měření hodnot
3. Založení a údržba akvarií
Potřebujete pomoc s výběrem akvaria či akvarijního kompletu?
- Přijeďte k nám na prodejnu do Chrudimi - zde Vám rádi poradíme a vybereme s Vámi vhodné akvarium pro Vás. Sdělíte nám své představy a my Vám doporučíme vše, co budete potřebovat.
- Nejste z Chrudimi? Pak nám napište na info@akvamex.cz, sdělte nám Vaši představu o zařízení a velikosti akvaria, popřípadně vybraný typ akvaria, a my Vám sestavíme nabídku přímo na míru.
Potřebujete pomoc s realizací akvaria?
- Přijeďte k nám na prodejnu do Chrudimi - rádi poradíme s výběrem a domluvíme se narealizaci přímo u Vás doma. Jakmile bude vše připraveno, přijedeme přímo k Vám, založíme akvarium a vše Vám podrobně vysvětlíme ohledně provozu a údržby akvaria.
- Nejste z Chrudimi? - pak nám napište na info@akvamex.cz, sdělte nám Vaši představu o zařízení a velikosti akvaria, popřípadně vybraný typ akvaria. My Vám sestavíme nabídku včetně narealizace u Vás. Jakmile bude vše připraveno, přijedeme přímo k Vám, založíme akvarium a vše Vám podrobně vysvětlíme ohledně provozu a údržby akvaria.
Nemáte čas na údržbu akvaria, rádi se o Vaše akvarrium postaráme..
- Přijeďte k nám na prodejnu do Chrudimi, nebo nám zavolejte či napište na info@akvamex.cz - sdělte nám Vaši představu, my Vám nabídneme podmínky pro údržbu, budete-li souhlasit, můžeme so do toho ihned pustit. Jedinou podmínkou je vzdálenost od naší centrály v Chrudimi cca do 50 km.
Jak údržba probíhá:
- Seznámíme se s Vaším akvariem
- Navrhneme prvotní revitalizaci Vašeho akvaria s ohledem na aktuální stav
- Podle zařízení akvaria Vám navrhneme plán údržby ( pravidelné interval údržby). Plán údržby se liší podle toho, jak je akvarium zařízené, jak často potřebuje ídržbu, co jste si schopni udělat sami a co buddeme dělat my
- Pak již domluvíme drobnosti ohledně samotné údržby a přístup k akvariu. Je prosím třeba se trošku přizpůsobit naším možnostem, údržby probíhají pouze v pracovní dny.
- Po veškeré domluvě se pustíme do práce a budeme se snažit, aby Vaše akvarium vypadalo co nejlépe.
Zobrazit další články