Naše stránky používají cookies, abychom mohli průběžně zlepšovat naši webovou prezentaci. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde.

+420 773 149 361 Po-Pá: 8:00 - 16:00

Pozadí terarijní plastové 30 x 45 cm

Pozadí terarijní plastové 30 x 45 cm
Tento produkt není možné koupit.
Vhodné pro tropická a pouštní terária. Vytvoří nový obraz terária, který je ideální pro plaze a ještěrky, na lezení nebo jen ke zkrášlení designu přirozeného terária. Všechny produkty značky Exoterra sloužící k dekoračním prvkům mají přirozenou barvu a design, aby vytvořily perfektní přirozené prostředí, jak pro plaze, kteří mají rádi vlhko, tak i pro...
Více o produktu
Vaše cena 239 Kč
Cena je vč. DPH

Produktové číslo 107-PT2951
Výrobce Akvamex

V případě dotazů jsme Vám k dispozici na tel:

+420 773 149 361
Odeslat e-mailem
Přidat k oblíbeným

Stiskněte klávesovou zkratku CTRL+D pro uložení stránky do záložek.

Informace o produktu

Vhodné pro tropická a pouštní terária.
Vytvoří nový obraz terária, který je ideální pro plaze a ještěrky, na lezení nebo jen ke zkrášlení designu přirozeného terária. Všechny produkty značky Exoterra sloužící k dekoračním prvkům mají přirozenou barvu a design, aby vytvořily perfektní přirozené prostředí, jak pro plaze, kteří mají rádi vlhko, tak i pro plaze, kteří mají rádi suché prostředí. Na zadní straně oceníte 2 velké výřezy, které jsou určeny ke schování kabelů, hadiček či jiných věcí, které by mohly kazit design terária. Exoterra pozadí je vyrobeno z černého polysterénu, takže pokud by jste náhodou pozadí poničili, nebude to vidět. (na bílém polysterénu by poškození povrchu bylo evidentní)
Polysterén má i výhodu jako izolace úniku tepla a dá se jednoduše tvarovat podle Vašich představ.

Při objednávce nad 999,- Kč a hmotnosti zásilky do 30 kg, je doprava ZDARMA !!! ( platí pro zásilkovnu a kurýrní službu, neplatí pro nadrozměrnou přepravu)
U České pošty je doprava ZDARMA při objednávce nad 1800,- Kč.
U zboží s označením "DOPRAVA ZDARMA" , nebude účtována doprava u jakékoliv objednávky.
U nadrozměrných zásilek: cena přepravy od 300,- Kč a je účtována podle hmotnosti zásilky, při hodnotě objednávky nad 12000,- kč je Zdarma !!!