Jak na to?

 

Potřebujete pomoc s realizací akvaria?

  • Přijeďte k nám na prodejnu do Chrudimi - rádi poradíme s výběrem a domluvíme se narealizaci přímo u Vás doma.  Jakmile bude vše připraveno, přijedeme přímo k Vám, založíme akvarium a vše Vám podrobně vysvětlíme ohledně provozu a údržby akvaria.
  • Nejste z Chrudimi?  - pak nám napište na info@akvamex.cz, sdělte nám Vaši představu o zařízení a velikosti akvaria, popřípadně vybraný typ akvaria. My Vám sestavíme nabídku  včetně narealizace u Vás. Jakmile bude vše připraveno, přijedeme přímo k Vám, založíme akvarium a vše Vám podrobně vysvětlíme ohledně provozu a údržby akvaria.

 

 

Potřebujete údržbu akvaria, rádi se o Vaše akvarrium postaráme..

  • Přijeďte k nám na prodejnu do Chrudimi, nebo nám zavolejte či napište na info@akvamex.cz  - sdělte nám Vaši představu, my Vám nabídneme podmínky pro údržbu, budete-li souhlasit, můžeme so do toho ihned pustit. Jedinou podmínkou je vzdálenost od naší centrály v Chrudimi cca do 50 km.

 

Jak údržba probíhá:

  1. Seznámíme se s Vaším akvariem
  2. Navrhneme prvotní revitalizaci Vašeho akvaria s ohledem na aktuální stav
  3. Podle zařízení akvaria Vám navrhneme plán údržby ( pravidelné interval údržby). Plán údržby se liší podle toho, jak je akvarium zařízené, jak často potřebuje ídržbu, co jste si schopni udělat sami a co buddeme dělat my
  4. Pak již domluvíme drobnosti  ohledně samotné údržby a  přístup k akvariu. Je prosím třeba se trošku přizpůsobit naším možnostem, údržby probíhají pouze v pracovní dny.
  5. Po veškeré domluvě se pustíme do práce a budeme se snažit, aby Vaše akvarium vypadalo co nejlépe.