Naše stránky používají cookies, abychom mohli průběžně zlepšovat naši webovou prezentaci. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde.

+420 773 149 361 Po-Pá: 8:00 - 16:00

Sportmix Cat original recipe 15 kg

Sportmix Cat original recipe 15 kg
Tento produkt není možné koupit.
Je formulováno tak, aby uspokojilo vyváženou a kompletní 100% potřebu živin Vaší kočky. Dodané živiny pomohou při tvorbě silných svalů a kostí, zdravé a třpytivé srsti a lesku v očích.Složení: Kukuřice, drůbeží maso, kukuřičný glutén, rybí maso, pšenice,sušená syrovátka, drůbeží tuk (konzervován přírodně alfatokoferolem, který je zároveň zdrojem...
Více o produktu
Vaše cena 1 050 Kč
Cena je vč. DPH

Produktové číslo SPC003
Výrobce Akvamex

V případě dotazů jsme Vám k dispozici na tel:

+420 773 149 361
Odeslat e-mailem
Přidat k oblíbeným

Stiskněte klávesovou zkratku CTRL+D pro uložení stránky do záložek.

Informace o produktu

Je formulováno tak, aby uspokojilo vyváženou a kompletní 100% potřebu živin Vaší kočky. Dodané živiny pomohou při tvorbě silných svalů a kostí, zdravé a třpytivé srsti a lesku v očích.

Složení: Kukuřice, drůbeží maso, kukuřičný glutén, rybí maso, pšenice,sušená syrovátka, drůbeží tuk (konzervován přírodně alfatokoferolem, který je zároveň zdrojem vitaminu E), játra, pšeničný glutén, taurin, krmná sůl, cholin chlorid, Vitamin A, E, D3, niacinamid, Vitamin B12, B2, B1, B6, pantothenan vápenatý , kyselina listová.

Při objednávce nad 999,- Kč a hmotnosti zásilky do 30 kg, je doprava ZDARMA !!! ( platí pro zásilkovnu a kurýrní službu, neplatí pro nadrozměrnou přepravu)
U České pošty je doprava ZDARMA při objednávce nad 1800,- Kč.
U zboží s označením "DOPRAVA ZDARMA" , nebude účtována doprava u jakékoliv objednávky.
U nadrozměrných zásilek: cena přepravy od 300,- Kč a je účtována podle hmotnosti zásilky, při hodnotě objednávky nad 12000,- kč je Zdarma !!!