Naše stránky používají cookies, abychom mohli průběžně zlepšovat naši webovou prezentaci. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde.

+420 773 149 361 Po-Pá: 8:00 - 16:00

Vodopád Exo Terra Waterfall velký

Vodopád Exo Terra Waterfall velký
Tento produkt není možné koupit.
Díky přírodnímu vzhledu lze vodopád snadno umístit do každého typu terária. Stimuluje návyk přirozeného pití vody a Vytváří optimální hodnoty vlhka. Exo Terra vodopád obsahuje výkonné Exo Terra Repti Flo 200 oběhové čerpadlo. Je určeno pro vnitřní použití v domácnostech a je výkonné podle požadavku různých akvarijních přístrojů s ponořeným čerpadlem jako...
Více o produktu
Vaše cena 899 Kč
Cena je vč. DPH

Produktové číslo 107-PT2907
Výrobce Akvamex

V případě dotazů jsme Vám k dispozici na tel:

+420 773 149 361
Odeslat e-mailem
Přidat k oblíbeným

Stiskněte klávesovou zkratku CTRL+D pro uložení stránky do záložek.

Informace o produktu

Díky přírodnímu vzhledu lze vodopád snadno umístit do každého typu terária. Stimuluje návyk přirozeného pití vody a Vytváří optimální hodnoty vlhka. Exo Terra vodopád obsahuje výkonné Exo Terra Repti Flo 200 oběhové čerpadlo. Je určeno pro vnitřní použití v domácnostech a je výkonné podle požadavku různých akvarijních přístrojů s ponořeným čerpadlem jako jsou terarijní vodopády, oběhové díly do vody, apod. Čerpadlo je hermeticky utěsněno k zajištění bezpečnosti a dlouhé životnosti přístroje.

 
Při objednávce nad 999,- Kč a hmotnosti zásilky do 30 kg, je doprava ZDARMA !!! ( platí pro zásilkovnu a kurýrní službu, neplatí pro nadrozměrnou přepravu)
U České pošty je doprava ZDARMA při objednávce nad 1800,- Kč.
U zboží s označením "DOPRAVA ZDARMA" , nebude účtována doprava u jakékoliv objednávky.
U nadrozměrných zásilek: cena přepravy od 300,- Kč a je účtována podle hmotnosti zásilky, při hodnotě objednávky nad 12000,- kč je Zdarma !!!