Naše stránky používají cookies, abychom mohli průběžně zlepšovat naši webovou prezentaci. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde.

+420 773 149 361 Po-Pá: 8:00 - 16:00

Whiskas adult jehněčí 1,5 kg

Whiskas adult jehněčí  1,5 kg
Je kompletní, dokonale vyvážená potrava pro dospělé kočky s jehněčím masem a neodolatelnými křupavými polštářky, na kterých si Vaše kočka skutečně pochutná. Toto krmivo je speciálně vytvořeno pro zdravý vývoj zubů. Obsahuje vitamín A pro bezvadný zrak, přírodní ruky pro zářivou srst a vyvážený obsah minerálů, který pomáhá udržovat zdravé močové ústrojí...
Více o produktu
Vaše cena 133 Kč
Cena je vč. DPH
Dodání do 7 dní

Produktové číslo VHI007
Výrobce Akvamex

V případě dotazů jsme Vám k dispozici na tel:

+420 773 149 361
Odeslat e-mailem
Přidat k oblíbeným

Stiskněte klávesovou zkratku CTRL+D pro uložení stránky do záložek.

Informace o produktu

Je kompletní, dokonale vyvážená potrava pro dospělé kočky s jehněčím masem a neodolatelnými křupavými polštářky, na kterých si Vaše kočka skutečně pochutná. Toto krmivo je speciálně vytvořeno pro zdravý vývoj zubů. Obsahuje vitamín A pro bezvadný zrak, přírodní ruky pro zářivou srst a vyvážený obsah minerálů, který pomáhá udržovat zdravé močové ústrojí Vaší kočky.

Složení: obiloviny (min. 4%), maso a výrobky živočišného původu (min. 4% hovězího masa v červených granulích, min. 4% masa v masové náplni), bíkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, minerální látky, zelenina (min. 4% mrkve v oranžových granulích, min. 4% hrášku v zelených granulích).

Při objednávce nad 999,- Kč a hmotnosti zásilky do 30 kg, je doprava ZDARMA !!! ( platí pro zásilkovnu a kurýrní službu)
U České pošty je doprava ZDARMA při objednávce nad 1800,- Kč.
U zboží s označením "DOPRAVA ZDARMA" , nebude účtována doprava u jakékoliv objednávky.