Naše stránky používají cookies, abychom mohli průběžně zlepšovat naši webovou prezentaci. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde.

+420 773 149 361 Po-Pá: 8:00 - 16:00

Whiskas senior jehněčí 300g

Whiskas senior jehněčí 300g
Pro dospělé kočky starší 8let. Speciální receptura s vyváženým množstvím bílkovin, olejů a vlákniny pro lepší trávení, pomáhá udržet starší a méně aktivní kočky zdravé a spokojené. Obsahuje lahodné křupavé polštářky s masovou náplní.Složení: obiloviny (min. 4%), maso a výrobky živočišného původu (min. 4% jehněčího masa v hnědých granulích, min. 4% masa...
Více o produktu
Vaše cena 39 Kč
Cena je vč. DPH
Dodání do 7 dní

Produktové číslo VHI011
Výrobce Akvamex

V případě dotazů jsme Vám k dispozici na tel:

+420 773 149 361
Odeslat e-mailem
Přidat k oblíbeným

Stiskněte klávesovou zkratku CTRL+D pro uložení stránky do záložek.

Informace o produktu

Pro dospělé kočky starší 8let. Speciální receptura s vyváženým množstvím bílkovin, olejů a vlákniny pro lepší trávení, pomáhá udržet starší a méně aktivní kočky zdravé a spokojené. Obsahuje lahodné křupavé polštářky s masovou náplní.

Složení: obiloviny (min. 4%), maso a výrobky živočišného původu (min. 4% jehněčího masa v hnědých granulích, min. 4% masa v masové náplni), bíkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, minerální látky, zelenina (min. 4% mrkve v oranžových granulích, min. 4% hrášku v zelených granulích).

Při objednávce nad 999,- Kč a hmotnosti zásilky do 30 kg, je doprava ZDARMA !!! ( platí pro zásilkovnu a kurýrní službu)
U České pošty je doprava ZDARMA při objednávce nad 1800,- Kč.
U zboží s označením "DOPRAVA ZDARMA" , nebude účtována doprava u jakékoliv objednávky.