Naše stránky používají cookies, abychom mohli průběžně zlepšovat naši webovou prezentaci. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde.

+420 773 149 361 Po-Pá: 8:00 - 16:00
Doprava zdarma
Doporučujeme

Nano PICO set 15 litrů Marine

Nano PICO set 15 litrů Marine
Stylové nano akvárium pro mořská i sladkovodní akvaria. Tato sada je ideální pro menší druhy ryb a krevet a mořských ryb.. Toto akvarium možno použít pro sladkovodní i  pro menší mořské akvarium. Sada obsahuje: Akvárium  ze supertransparentního skla o objemu 15 litrů, lepené z čirého silikonu s perfektně opracovanými...
Více o produktu
Vaše cena 2 695 Kč
Cena je vč. DPH
Skladem, dodání 2 dny

Produktové číslo COLLAR7143
Výrobce COLLAR

V případě dotazů jsme Vám k dispozici na tel:

+420 773 149 361
Odeslat e-mailem
Přidat k oblíbeným

Stiskněte klávesovou zkratku CTRL+D pro uložení stránky do záložek.

Informace o produktu

Stylové nano akvárium pro mořská i sladkovodní akvaria.

Tato sada je ideální pro menší druhy ryb a krevet a mořských ryb..

Toto akvarium možno použít pro sladkovodní i  pro menší mořské akvarium.


Sada obsahuje:

 • Akvárium  ze supertransparentního skla o objemu 15 litrů, lepené z čirého silikonu s perfektně opracovanými hranami  (broušené, leštěné, zkosené pod úhlem 45 °). Síla skla 6mm, velikost akvaria 250 x 250 x 250 . Toto akvárium nenechá nikoho lhostejným!
 • Akvárium je vybaveno krycím sklem . Krycí sklo se používá, aby se zabránilo vyskákání ryb a krevet z akvária, snižuje odpařování vody.
 • Pěnovou podložku, která se instaluje pod akvarium a vyrovnává drobné nerovnosti v místě instalace.
 • Akvárijní osvětlení  AquaLighter Nano Marine - černá  Elegantní LED lampa - velmi vyzdvihuje desing akvaria! Je speciálně navrženo pro akvária do 20 litrů a je ideální pro 15-litrové akvárium. Síla a spektrum světla jsou dostatečné, aby splňovaly nároky pro pěstování živých rostlin ve sladkovodních akvariích. Je vhodné i pro malá mořská akvaria.  Barevná teplota odpovídá dennímu světlu, které zvýrazňuje přirozené barvy ryb a rostlin . 
 • Souprava je doplněna účinným  vnitřní filtrem, s možností nastavení síly a směru proudění vody. Kromě základních filtračních prvků, je vybaven skimmerem k odstranění filmu a nečistoty z povrchu vody. Filtr dokonale splňuje požadavky pro mechanicko-biologické čištění vody.

 

Výhody osvětlení  AquaLighter Nano Marine:

 • špičkový desing a ultra tenké provedení
 • nízká spotřeba energie, vysoký výkon, ohromující vzhled
 • univerzální klip, který umožňuje montáž na obdélníková akvária až o tloušťce skla až 6 mm
 • vyrobeno z  jasných LED diod od jednoho ze světových výrobců OSRAM (Německo), životnost víc jak 10 let, 50000 provozních hodin
 • použito  5 typů LED diod v jednom svítidle. Jedná se o rozsáhlou sadu LED diod určenou pro tento typ mořských lamp .  Osvětlení možno použít i pro sladkovodní akvaria.
 • vysoký stupeň bezpečnosti - krátkodobé ponoření do vody nebude mít za následek úraz elektrickým proudem - napájeno napětím 12V 

 

 

Potřebujete pomoc? Nabízíme rady, jak správně založit akvarium.

 

 

Při objednávce nad 999,- Kč a hmotnosti zásilky do 30 kg, je doprava ZDARMA !!! ( platí pro zásilkovnu a kurýrní službu, neplatí pro nadrozměrnou přepravu)
U České pošty je doprava ZDARMA při objednávce nad 1800,- Kč.
U zboží s označením "DOPRAVA ZDARMA" , nebude účtována doprava u jakékoliv objednávky.
U nadrozměrných zásilek: cena přepravy od 300,- Kč a je účtována podle hmotnosti zásilky, při hodnotě objednávky nad 12000,- kč je Zdarma !!!